close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více
 

Životopis Ay Rose-Blair Gudrun

4. ledna 2014 v 17:47 |  Životopis
Aytynin: Narozena 9.9. 1979 ve znamení Panna.
popis: Má světle zelené oči. Jemně vykrojené jahodově červené rty dodávají jejímu vzhledu šmrnc. Nos má celkem malý. Dlouhé, světlé blond vlasy a ke konečkům jemně zvlněné, jí dosahují do úrovně pasu. Je trochu menší a hubenější. Její křivky těla už se rýsují. Na první pohled by měla budit trochu respekt, ale taky vypadat přátelsky.

charakter: Ay je na svůj věk dost tvrdohlavá a navíc důvěřuje i lidem, co nezná. Ráda dělá blbosti i ty, co by se dělat neměly. Škola by jí šla, ale jen tehdy kdyby nebyla moc líná se k tomu dokopat a vůbec chodít na hodiny.


otec - Jean: Narozen 4.2. 1957 ve znamení Vodnář.
popis: Má krátké zrzavé vlasy a tmavě zelené velké oči. Je menšího vzrůstu a je trochu hubenější. Tělo nemá jako kulturista, ale nějaké svaly se mu rýsují. Už z dálky vypadá jako vychytralý muž.

charakter:Je přísný, ale hodný. Jeho předností je mazanost a stejně tak jako u Ay dělání blbostí všeho druhu. Jean a Ay mají mezi sebou hrozně hezký vztah jako otec a dcera. Nikdy se spolu nepohádali a oba si navzájem snaží pomáhat.

Původ: Pochází z Belgie z jedné z čistokrevných rodin. Vystudoval školu Čar a kouzel v Bradavicích. Byl zařazený do Nebelvíru

zaměstnání: Působí jako obchodník s žertovnými předměty cestující do Mongolska, na Island, Filipíny a Belgie.


matka - Rosemary: Narozena 21.6. 1958 ve znamení Blíženci.
popis: Má smaragdově modré až zelené oči olemované hustými dlouhými řasami. Blonďaté vlasy má dlouhé po lopatky. Malý nosík a plné rty z ní dělají na pohled ženu z urozeného rodu. Je menšího vzrůstu a je dost hubená.

charakter: Rose je velmi mírná. Možná až moc. Má málo sebevědomí a s Ay si moc, spíš hodně, nerozumí. Ale i přes to jí má ráda a dala by za ní i život.

Původ: Pochází z Islandu. Její matka je z jedné poloviny víla a z druhé čistokrevný kouzelník. Studovala na Islandu na dívčí škole Čar a kouzel Reykjavík.

povolání: Momentálně má svůj obchod s ovocem a zeleninou na konci Liverpoolu.


bratr - Axel: Narozen 30.8. 1992 ve znamení Panna.
popis: Je to malý modrooký zrzek a tenkými rty a nosem jako knoflík.

charakter: Malý, přidrzlý chlapeček, kterého fascinují dlouhé vlasy a furt ty vlasy musí osahávat a tahat za ně. Začíná se z něj trochu rýsovat maminčin mazánek.


Prarodiče z matčiny strany: babička Alisha (polovíla) a dědeček Lukas Gudrunovi (kouzelník)

Prarodiče z otcovy strany: babička Birdie (kouzelnice) a děda Stefan Reedovi (kouzelník)

Příbuzní: rodina Rose-Blair Reed: sestřenice Daisy a Samantha, strýc Daniel, teta-neznámá.


Rodina Gudrun bydlela do Aytyniných 3 let na Islandu. Poté se kvůli neshodám s přáteli přestěhovali do Británie. Momentálně bydlí ve vile v Liverpoolu č.p. 999 Strada Way. Každý rok se na prázdniny rodina na týden vrací na Island, kde na ně čekají Alisha a Lukas (babička a děda).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama