zápis 9

21. září 2014 v 16:52 |  5. ročník
Deníčku, prázdniny pomalu končí, prváci přijíždějí do Londýna a já jenom jako každý rok doufám, že prváci nebudou jíst jídlo se zeleným povlakem a pozvrací celý Kotel. Radši to pak nechci vidět na hradě. Bude to docela těžký honit po hradě prváky. Tenhle rok mi připadají nějako moc energičtí. Snad to je jenom moje domněnka.
Ta baba, který jsem říkala lednice se pořád ukazuje, prý už o ní ministerstvo ví, tak snad ji brzy chytí a zavřou do Azkabanu. Je to totiž psychopatka, takové výkyvy nálady jsem neviděla u nikoho koho znám. V jednu chvíli se se mnou baví docela přátelsky, podruhé si mě nevšímá a potřetí vyhrožuje. Naštěstí nejsem její cíl já, ale děsí mě pomyšlení na to, že to je malý 12 letý John od nás z koleje. Je fakt, že jí furt provokuje, ale stejně. Musím ho nějak varovat. Včera jsem tu babu potkala v Kotli a neseděla u stolu sama. Seděl tam s ní i Walker a kouzlili na všechny různé barvy vlasů a nebo kůže. Že si to vůbec dovolí na takovém místě...
No vlastně chtěla jsem ti napsat o něčem jiným než jenom o tomhle. Asi před měsícem byla nějako poškozená letaxová síť a ten kdo se chtěl dostat do Londýna se bohužel dostal do nějaké bažiny. První dva dny to bylo tak nějak v pohodě. Měli jsme dost málo jídla a každý dumal nad tím, jak se dostat pryč z toho smradlavýho hnusu co bylo kolem. Mě se z toho dělalo zle. No, potom se tam začalo objevovat velké množství žab a další den to bylo horší a horší. Ministeráci si všimli včas že je něco v nepořádku a všechno (snad) napravili a dostali nás zase pryč. Huh ani nevíš deníčku jak moc jsem byla ráda na čerstvém a nesmradlavém vzduchu. No do začátku roku už sem asi nic nenapíšu, furt se snažím vydělávat na ty prostory na čajovnu. Už mám peněz docela dost ale stejně. čím víc tím líp. Tak se zatím měj.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama