zápis 1

10. října 2014 v 18:17 |  6. ročník
Milý deníčku, už jsem do tebe nějakou dobu nenapsala tak to zase napravím.

Začala škola a s ní i prefektování, které jsem použila už druhý den po příjedu na hrad, protože mi řekni, jak někdo může být tak "inteligentní" aby kouzlil po ubohých prvácích a dokonce i po prefektovi s tím, že zadaný trest ani nesplní tak, jak si to prefekt přeje. Konkrétně o kom mluvím? No jasně že o té číňance jménem Wang. Ještě s ní byl Colden, ale toho moc neřeším. Carimelle je už nějakou pěknou dobu docela drzá a asi ani neví, kde legrace končí.
Ale začnu od začátku.
Druhý den ráno jsem se probudila, měla dobrou náladu a chuť províst naše prváky po radě. Asi mě někdo předběhl a nebo spousta z nich pátrali sami ale to mi je jedno. Ze začátku jsme byli docela veliká skupinka a já tedy začla s vycházkou kde jinde než ve sklepení u záchodů. Před kolejí jsme narazili na zakopávačky. Nějak extra jsem to neřešila, protože to nemělo ani cenu. No, u těch záchodů jsem začala s kecáním aby to ty prváky trochu zabavilo a do toho tam vlítla Wang s Coldenem. Wang měla v ruce hůlku, Coldena jsem slyšela jak nahlas řekl formuli na zakopávačku. Nežjsem se vzpamatovala a mohla něco říct, Wang na mě seslala blábolivý a já nemohla ani mluvit! Hlupačka to jí jen tak nedaruju, budu jí dusit jak nejvíc budu moct. Když jsem se konečně rozmluvila, tak jsem na ně už zařvala něco ve smyslu "Trest! Dneska v devět budete ve vstupce a ne, že ne!" Nejdřív po mně koukala, jako kdyby vůbec netušila že jsem prefekt a že tohle si dovolovat nemá, ale myslím, že to mělo bejt divadýlko aby jí to prošlo. No, dál už prohlídka šla hladce, sice byla dlouhá, protože hrad je veliký, ale nějak jsme to zvládli. Jako závěr a poděkování, že mě prváci poslouchali a byli hodní tak jsem jim s Alice(která mi pomáhala je provést) ukázala kuchyň, kde se mohli pořádně nadlábnout. Alice je pak ještě odvedla k famfrpálovému hřišti, aby věděli kde je a já pádila na ten trest.
Byla jsem mírná, chtěla jsem po těch dvouch jenom to, aby napsali na 15 stránek esej ohledně toho jak se mají chovat. Odflákli to, zezačátku jsem si říkala, že je divný, že to mají tak rychle, ale budiž. Oni zdrhli, já zašla za profem, teda nikoho jsem nemohla najít a jelikož mám pana Alerta docela v oblibě, tak jsem zašla za ním, a pak se to řešilo. Wang s Coldenem a já s Darem(ten je prý napolo prefekt) jsme seděli v jedné učebně a každý se vyjadřoval ohledně toho, jak to vlastně bylo. Ti dva museli trest sepsat pořádně a přesně na 15 stran drobným písmem. Asi mě už vážně nemají rádi, ale to je jedno :D

Vlastně jsem zapomněla, že jsem měla narozeniny. Už mi je 17 a můžu kouzlit mimo hrad, to je docela super! Je mi líto, že si nikdo nevzpomněl a vlastně, štve mě, že ani já nevěděla. že 9. září už je za mnou. Ale tak stává se no. Příště si to někam zapíšu :D
Pro dnešek už končím, dneska mám totiž volno a budu chytat lidi a dávat tresty, začíná mě to bavit, ikdyž chybí mi na hradě Ash a Matt, ti totiž drželi spoustu lidí na uzdě. Teď mám pocit, že jsme asi 2 co chodí po hradě a nějací profesoři. Dokonce máme na hradě jednoho, co má asi v oblibě chodit nahý nebo nevím. Možná je z nějakýho kmene a tam je normální nosit jenom divný slipy a jinak nic. Je to docela komické, snad ho nemáme na žádný předmět.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama