zápis 2

4. února 2015 v 18:21 |  7. ročník
Deníčku, omlouvám se za dlouhé nepsaní do tebe. Tím, jak jsem získala post primuse nemám moc času na ostatní věci.

Posledních pár měsíců je to se mnou psychicky čím dál tím horší. Matt a Jamie mi pletou hlavu a já se furt bráním tomu si vybrat jenom jednoho z nich, když bych tomu druhému ublížila. S Jamiem jsem už přibližně půl roku, ale poslední dobou se mi zdá, že city, co k němu chovám jsou čím dál tím zatracenější a city k Mattovi stále silnější. Asi to je i tím, že s ním trávím hodně času narozdíl od Jamieho, co je stále někde nevím kde a nebo je zalezlej v kabinetě. Ale začnu psát o něčem jiném.

Je těsně před Vánoci, Já každou noc lítám po hadě, chytám studenty mimo koleje, dávám tresty. Už mi z toho hrabe. Ani pořádně nespím. Posledně kdy jsem se pořádně vyspala bylo hm... Asi předevčírem. To jsme s Mattem zalezli do opuštěného kabinetu ve sklepení.
Vein dělá furt nějaké blbosti, včera napadl nějakého prváka. Tak jsem mu zase uvalila trest. Docela už mě to vytáčí. Asi zajdu za kolejní Zmijozelu a navrhnu, aby mu udělila něco extra. Jednou jsem ho po večerce načapala s kapucí a rouškou. Docela jsem se ho v tu chvíli lekla. Já ani nevím co ti tu mám psát deníčku. Moc toho na psaní není. Nebo je, ale já to tu vypisovat nechci. Nechám si to jenom pro sebe. Tak se zatím měj...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama